Виконавча служба вимагає від Наливайченка спростувати брехливу інформацію

Шевченківська виконавча служба 12 лютого відкрила виконавче провадження відносно кандидата в Президенти Валентина Наливайченка, Студії «1+1», ТСН та «112.ua» щодо надання йому можливості спростувати свої неправдиві висловлювання.

Про це на своїй сторінці повідомив адвокат Ростислав Кравець на своїй сторінці у Facebook.

Мова йде про виконання рішення Шевченківського районного суду, який зобов’язав Студію «1+1» та ТСН, а також «112 Україна» за рахунок Валентина Наливайченка протягом місяця спростувати недостовірну інформацію, що стосується Даниленка А.В., поширену ним 15.06.2015 р. у публічному виступі, який транслювався в новинах ТСН на «1+1» та «112 Україна».

Кандидат в Президенти та названі телеканали повинні спростувати наступну інформацію, озвучену Наливайченком: «Заступник Генерального прокурора, який у жовтні «кришував» і фактично сприяв злочинній діяльності, є фігурантом цього кримінального провадження. Я називаю це прізвище, цей громадянин України, 1963 року, його прізвище Даниленко А.В.».

Також суд визнав неправдивою наступну заяву Наливайченка: «Есть материалы о коррумпированной схеме, которая только в течение 2014-2015 годов нанесла ущерб государственному бюджету на более чем миллиард гривен. В этой схеме задействованы бывший министр Ставицкий и в то время заместитель генерального прокурора Даниленко, который останавливал в октябре 2014 года правоохранительные органы, в частности МВД».

Оскільки Наливайченко не спростував сказану ним неправдиву інформацію, виконавча служба відкрила відповідне провадження.

Адвокат Кравець в той же час додав, що тепер скаржник зіткнувся з черговим новим-старим ноу-хау виконавців. «Незважаючи на те, що особа яка має спростувати неправдиву інформацію (Наливайченко – ред.) знаходиться в Києві, обидва телеканали (1+1 та 112 – ред.) також знаходяться в Києві, стягувач (Даниленко – ред.) знаходиться в Києві, але у одного з телеканалів юрадрес в Чернівцях, справа хочуть передати до Чернівців», – додав він.

Адвокат зазначає, що виглядає ця ситуація так, що виконавці роблять все можливе, щоб затягнути і не виконувати дане провадження.

«Кандидат в Президенти Валентин Наливайченко, ухиляється від виконання рішення суду і не хоче дотримуватися українського законодавства. В принципі, готовий Слуга народу. Нічим не відрізняється. Я так розумію і офіцер з нього такий же. Сумно», – підсумував Кравець.

Валентин Наливайченко очолює громадсько-політичний рух “Справедливість” та зареєстрований кандидатом у Президенти України.

1NEWS

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх

Заказ обратного звонка