Захист в кримінальних справах за злочини у сфері підприємництва

Захист в кримінальних справах за злочини у сфері підприємництва

Останнім часом до переліку пріоритетних сфер уваги держави потрапило посилення ролі правоохоронних органів з контролю над економічною діяльністю підприємців та громадян. У наявності бажання держави посилити цю роль правоохоронних органів. Це підтверджується багатьма прямими і непрямими ознаками.

Величезний досвід у веденні кримінальних справ з економічних злочинів дозволяє нашим адвокатам професійно і швидко надати нашим клієнтам всю необхідну допомогу у відповідних критичних ситуаціях.

Співробітники нашої компанії – провідні адвокати-криміналісти – також є фахівцями з господарського права, прекрасно розбираються в економічній діяльності підприємства, проводять аналіз конкретних господарських схем, добре знайомі з методами роботи економічних підрозділів правоохоронних органів, мають великий досвід роботи в правоохоронних органах і держструктурах.

Досконале знання всіх деталей кримінального процесу в поєднанні з принципами детального аналізу кожної конкретної ситуації дозволяють нашим адвокатам досягати позитивних практичних результатів на будь-якому етапі взаємодії з довірителем: починаючи з корисної та кваліфікованої консультації і закінчуючи представленням інтересів у конкретній кримінальній справі.

Scroll to Top

Заказ обратного звонка

    Замовлення зворотного дзвінка