Захист честі, гідності та ділової репутації

Захист честі, гідності та ділової репутації

Право громадян на захист честі, гідності та ділової репутації є їх конституційним правом, а ділова репутація юридичних осіб – однією з умов їх успішної діяльності.

Адвокати та юристи Адвокатського об’єднання «Кравець і партнери» є професіоналами своєї справи, здійснюють всі види захисту у справах про захист честі, гідності і ділової репутації громадян та юридичних осіб. Досягнення позитивного результату у даній категорії справ забезпечується нами знанням чинного цивільного законодавства та його застосуванням в конкретній правовій ситуації. Ми пропонуємо свої юридичні послуги на оптимальних умовах, не затягуємо процесів, не даємо порожніх обіцянок і працюємо для того, що б позбавити своїх клієнтів безлічі проблем.

Як показує практика, такі справи досить складні для розгляду. Але професійний юрист АО «Кравець і партнери» допоможе вам стягнути з порушника як моральну, так і матеріальну шкоду, наприклад, якщо компанія зазнала суттєвих збитків в ході поширення неправдивої інформації.

Звернувшись до АО «Кравець і партнери», наші юристи нададуть наступні види послуг, пов'язані із захистом честі, гідності та ділової репутації:

Ви можете сміливо покладатися на багаторічний досвід юристів АО «Кравець і партнери», які без проблем допоможуть вам у складній ситуації, пов’язаній з відновленням ділової репутації, честі та гідності.

Scroll to Top

Заказ обратного звонка

    Замовлення зворотного дзвінка