Трудове право. Трудові спори

Трудове право. Трудові спори

Успіх будь-якого бізнесу в великій мірі залежить від команди, яка забезпечує його функціонування і працює над його розвитком. Незалежно від кількості працівників на підприємстві, важливо вірно оформити трудові відносини з ними. В сучасному світі замало просто укласти трудовий договір та повідомити контролюючі органи про прийняття працівника на роботу. Роботодавець повинен бути готовим до вирішення таких питань як: забезпечення схоронності комерційної та конфіденційної інформації підприємства, врегулювання правовідносин з працівником при створенні останнім об’єкту права інтелектуальної власності, встановлення режиму надомної роботи, встановлення різних форм заохочування працівників та ін.

Вказане ще й ускладнюється прискіпливим контролем з боку державних органів щодо дотримання роботодавцем трудового законодавства, за порушення якого часто встановлено надто великі штрафні санкції.

Аби захистити свої права як роботодавця, уникнути спірних ситуацій з працівниками або якомога краще підготуватись до них (аби захистити свої інтереси), не допустити випадків переманювання колишніми працівниками до себе клієнтів підприємства, випадків розголошення комерційної та конфіденційної інформації, «безболісно» пройти перевірку державних органів, рекомендуємо звертатись до юристів – спеціалістів трудового права.

Так, Адвокатське об’єднання «Кравець і партнери» готове надати наступні послуги у цій сфері:
Scroll to Top

Заказ обратного звонка

    Замовлення зворотного дзвінка