Страхове право. Страхові спори.

Страхове право. Страхові спори.

В наш час існує безліч видів страхування: страхування життя та здоров’я, страхування нерухомості, страхування цивільної відповідальності водіїв і багато інших.

Страхування необхідно для захисту від настання яких-небудь подій. За допомогою страхування люди забезпечують собі гарантовані виплати при настанні несприятливих наслідків.

Водночас, відносини в галузі страхування є непростими. Нерідкі випадки, коли страхова компанія відмовляється виконувати свої обов’язки з виплати страхової суми. Тому у відносинах зі страховими компаніями необхідно звертатися за допомогою до адвоката, який спеціалізується у цих справах, має професійні знання в цій області і досвід оскарження рішень страхових компаній.

Допомога адвоката по страхових справах може знадобитися у випадках, коли:

Спори зі страховими компаніями є складною процедурою, так як в будь-якій страховій компанії існує цілий штат юристів, які займаються тільки страховими справами. Тому самостійно не підготовленій людині майже неможливо вирішити страховий спір, в зв’язку з чим виникає потреба в послугах адвоката.

Адвокати Адвокатського об’єднання «Кравець і партнери» нададуть наступні види послуг:

Адвокати Адвокатського об’єднання «Кравець і партнери» мають багатий, а найголовніше успішний досвід у спорах зі страховими компаніями. Наші адвокати зроблять все можливе, щоб страхові компанії виконали свої зобов’язання перед клієнтом у повному обсязі.

Scroll to Top

Заказ обратного звонка

    Замовлення зворотного дзвінка