Медичне право. Захист прав пацієнтів та лікарів

Медичне право. Захист прав пацієнтів та лікарів

Здоров’я є найвищою соціальною цінністю, робота медичних працівників – одна з найважчих та найважливіших.

Досить часто керівники закладів охорони здоров’я та/або самі лікарі нехтують важливими вимогами законодавства у сфері надання медичних послуг, що може призвести до негативних наслідків як для клініки в цілому, так і лікаря зокрема.

Юристи Адвокатського об’єднання «Кравець і партнери» – це професійні фахівці, що мають багаторічний досвід роботи в сфері медицини та охорони здоров’я. У нашому штаті практикуючі юристи, які знаються на тонкощах медичного законодавства і багаторазово захищали в суді інтереси медичних організацій, лікарів і пацієнтів.

Також, ми допоможемо в організації роботи медичного закладу у відповідності до вимог законодавства у сфері охорони здоров’я: роз’яснення з питань ліцензування медичної практики, ведення медичної документації, врегулювання трудових відносин, роз’яснення щодо порядку та наслідків надання конкретних видів медичних послуг, ведення переговорів щодо врегулювання претензій пацієнтів, захист у кримінальних провадженнях тощо.

В той же час, пацієнти часто не знають всіх своїх прав при отриманні медичних послуг: право на отримання повної інформації щодо стану свого здоров’я, медичних процедур, маніпуляцій тощо; право на таємницю про факт звернення за наданням медичної послуги, діагнозу, результатів досліджень, проведених процедур і т.д., право на відшкодування шкоди, завданої життю та/або здоров’ю. В таких випадках, доцільним є залучення кваліфікованого адвоката.

Так, Адвокатське об’єднання «Кравець і партнери» готове надати наступні послуги у цій сфері:
Scroll to Top

Заказ обратного звонка

    Замовлення зворотного дзвінка