Поділ майна подружжя. Шлюбні договори.

Поділ майна подружжя. Шлюбні договори.

Розірвання шлюбу є достатньо хвилюючим та неприємним етапом в житті, який завдає його учасникам немало душевних страждань. Досить часто саме поділ майна подружжя стає основним «каменем спотикання», який перешкоджає чоловіку та дружині вирішити це питання спокійно.

Команда юристів Адвокатського об’єднання «Кравець і партнери» захистить Ваші інтереси при поділі майна подружжя та не дозволить перетворити цей процес в безкінечну судову тяганину.

При поділі майна подружжя суд враховує три категорії об'єктів:

Юристи Адвокатського об’єднання «Кравець і партнери» допоможуть Вам розробити ефективну стратегію захисту Ваших майнових інтересів під час поділу майна подружжя. Ми не дозволим опонентам безпідставно зменшити Вашу частку у спільному майні.

Наша команда вірить в силу та ефективність переговорів під час вирішення питання поділу майна подружжя, при цьому найкращим арґументом у переговорах буде обґрунтованість та чіткість нашої позиції в суді.

Наші послуги:

Також, ми раді запропонувати Вам допомогу досвідчених і кваліфікованих фахівців, які складуть шлюбний договір між подружжям відповідно до їх побажань та з урахуванням вимог законодавства.

В рамках даного напрямку адвокати надають наступні послуги:
Scroll to Top

Заказ обратного звонка

    Замовлення зворотного дзвінка