Представництво та захист інтересів в судах всіх юрисдикцій та інстанцій.

Представництво та захист інтересів в судах всіх юрисдикцій та інстанцій.

Україна переживала не одну судову реформу, однак судова реформа 2016 року внесла зміни в інститут представництва, встановивши адвокатську монополію на представництво інтересів у суді. Так, на даний час лише адвокати можуть здійснювати представництво інтересів у суді, що звісно збільшило попит на адвокатів, які розуміють на тонкощах кожного окремого процесу.

Не дивлячись на те, що судова реформа принесла й нові процесуальні кодекси – Цивільний процесуальний кодекс України, Господарський процесуальний кодекс України, Кодекс адміністративного судочинства, наші адвокати уміло орієнтуються та застосовують норми процесуального права на будь-якому рівні.

Знання правової бази, постійний аналіз прецедентної практики та вміння застосовувати її на практиці становить приблизно 90% успіху. Адвокати Адвокатського об’єднання «Кравець і партнери» – професіонали, витримані, мають великий досвід публічних виступів. Досконале вивчення справи, складання стратегії поведінки, збір документів, – ось з чого складається вартість послуги представництва в суді.

Ми супроводжуємо клієнта на всіх етапах вирішення поставленого їм завдання, представляємо інтереси клієнтів в судах усіх юрисдикцій та інстанцій. 

Представництво інтересів у суді включає такі послуги:

Головні принципи нашої роботи – це відповідальність, об’єктивність, професіоналізм та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Правовим захистом громадян ми займаємося вже багато років, а до якості власних послуг пред’являємо дуже високі вимоги, при цьому, пропонуючи доступну вартість, розраховуючи її виходячи з особливостей кожної справи. 

Звернувшись до нас, Ви переконаєтесь, що ми - найкращі.

Scroll to Top

Заказ обратного звонка

    Замовлення зворотного дзвінка