Притягнення до адміністративної відповідальності

Притягнення до адміністративної відповідальності

Багато громадян впевнені, що в разі адміністративного правопорушення звертатися до суду марно – довести свою правоту в даному випадку неможливо. Насправді, професійний адвокат по адміністративних справах швидко і ефективно розбереться з проблемою і зуміє врегулювати конфлікт: як на досудовій стадії, так і в суді.

Якщо вам необхідний адміністративний адвокат, оптимальним рішенням буде звернутися за допомогою в АО «Кравець і партнери». Наші кваліфіковані юристи допоможуть в тому, щоб права та законні інтереси кожного клієнта були дотримані.

Якщо вас хочуть притягнути до адміністративної відповідальності або вже винесли постанову, ми допоможемо її оскаржити. Наші юристи пояснять ваші права, зберуть докази по справі, подадуть скаргу, підготують позовну заяву та доб’ються позитивного вердикту.

Найчастіше робота наших адвокатів полягає у наступному:

З нами у вас є всі шанси оскаржити акти індивідуальної дії суб’єктів владних повноважень; протоколи про порушення правил дорожнього руху; правопорушення, пов’язані з корупцією. Також, ми захистимо ваші інтереси у відносинах з контролюючими органами, ДФС; оскаржимо адміністративні стягнення в сфері будівництва; рішення про передачу земель, адміністративне стягнення за самовільне використання землі та інше.

Ми гарантуємо якісну юридичну підтримку на всіх стадіях оскарження притягнення до адміністративної відповідальності. Досвід наших юристів дозволить швидко підготувати необхідні документи і докази, дотримати процесуальні терміни і захистити ваші інтереси.

Отже, якщо вам необхідний адміністративний адвокат, оптимальним рішенням буде звернутися за допомогою в АО «Кравець і партнери»

Подбайте про те, щоб ваші права і законні інтереси були дотримані.
Scroll to Top

Заказ обратного звонка

    Замовлення зворотного дзвінка