Реструктуризація боргів, медіація, позасудове врегулювання спорів

Реструктуризація боргів, медіація, позасудове врегулювання спорів

В умовах розвитку економічної свободи та ділового співробітництва, суб’єкти правовідносин стають все більш зацікавлені в гнучких, оперативних формах врегулювання розбіжностей, а не в тривалих і дорогих судових процедурах. Саме таким, ефективним з точки зору економії часу і фінансових коштів, порядком розгляду спорів між сторонами є альтернативне рішення спорів (АРС).

АРС дозволяє не тільки досягти результатів в найкоротші терміни, а й зберегти сформовані відносини між партнерами, з метою продовження спільної взаємовигідної підприємницької діяльності. Метою АРС є знаходження конструктивного рішення, вигідного для обох сторін. Крім того, до переваг АРС можна віднести приватність і конфіденційність вирішення спорів.

АРС включає в себе переговори, медіацію, арбітраж, а також реструктуризацію, до яких сторони вдаються, щоб уникнути судового розгляду спорів.

Медіація

Медіація – це один із способів альтернативного вирішення спорів, що дозволяє задовольнити інтереси і потреби всіх сторін, залучених в конфлікт, за допомогою залучення посередницької сторони (медіатора).

В рамках практики медіації та реструктуризації, Адвокатське об’єднання «Кравець і партнери» представляє інтереси клієнтів у спорах в банківській, будівельній, нафтогазовій, енергетичній сферах, сфері IT, телекомунікацій, зовнішньоторговельних відносинах, суперечках з державним елементом, а так само в рамках захисту прав іноземних кредиторів.

Адвокатське об’єднання «Кравець і партнери» надає повний юридичний супровід медіації, від надання попередньої консультації, до фактичного вирішення спірних питань та виконання зобов’язань сторонами відповідно до досягнутих домовленостей. Наша роль полягає в пошуку абсолютно нових варіантів вирішення проблемного питання і в погодження рішення з усіма учасниками конфлікту.

Реструктуризація

У сучасному контексті термін «реструктуризація» вживається у двох значеннях – реструктуризація зобов’язань, заборгованості, яка означає будь-яку зміну в умовах погашення зобов’язань, а також реструктуризація бізнесу – комплекс заходів і структурних перетворень, що проводяться з метою виведення компанії з кризової ситуації, забезпечення прибуткової діяльності компанії, а також повного виконання зобов’язань перед контрагентами.

З метою якісної реалізації проектів з реструктуризації, Адвокатське об’єднання «Кравець і партнери» успішно застосовує досвід компаній з Франції, Німеччини, Сполучених Штатів Америки, Великобританії, та ін. Досвід співробітників Адвокатського об’єднання «Кравець і партнери» включає в себе ведення переговорів з контрагентами, реструктуризацію угод, зобов’язань, розробку моделей бізнес-процесів, і дозволяє нам успішно реалізовувати проекти з комплексної реструктуризації.

Scroll to Top

Заказ обратного звонка

    Замовлення зворотного дзвінка