Супроводження розслідувань економічних, службових та корупційних правопорушень. «White cоllar crimes»

Супроводження розслідувань економічних, службових та корупційних правопорушень. «White cоllar crimes»

Основна експертиза наших спеціалістів охоплює розслідування щодо зловживання/перевищення повноваженнями, привласнення та розкрадання активів, шахрайства, ухилення від сплати податків та фіктивного банкрутства, халатності та незаконного збагачення.

Величезний досвід у веденні кримінальних справ по економічних та службових злочинах дозволяє нашим адвокатам професійно і швидко надавати клієнтам всю необхідну допомогу у відповідних критичних ситуаціях.

Співробітники нашого об’єднання – провідні адвокати-криміналісти – також є фахівцями з господарського права, прекрасно орієнтуються в економічній діяльності підприємства, проводять аналіз конкретних господарських схем.

Досконале знання всіх деталей кримінального процесу в поєднанні з принципами детального аналізу кожної конкретної ситуації дозволяють нашим адвокатам домагатися позитивних практичних результатів на будь-якому етапі взаємодії з довірителем: починаючи з корисної та кваліфікованої консультації і закінчуючи представленням інтересів у конкретній кримінальній справі.

Ми володіємо досвідом представництва інтересів клієнтів в правоохоронних та судових органах вузької спеціалізації, таких як Національне антикорупційне бюро України та Вищий антикорупційний суд.

Крім того, наші спеціалісти готові надати правову допомогу при подачі заяви до Європейського суду з прав людини.

Scroll to Top

Заказ обратного звонка

    Замовлення зворотного дзвінка