Податкове право. Податкові спори.

Податкове право. Податкові спори.

Податкові спори одна з найбільш затребуваних практик у сучасному світі. Ведення успішної підприємницької діяльності неможливе без врахування специфіки податкового законодавства.

Сплата податків та зборів – важливий та обов’язковий напрям діяльності, що стосується усіх суб’єктів господарювання. Юридичні особи та фізичні особи-підприємці з одного боку мають постійно дотримуватися правил, встановлених державою, а з іншого – прагнуть мінімізувати свої витрати та підвищити прибутковість.

Враховуючи те, що саме ця галузь законодавства постійно оновлюється, такі умови зумовлюють необхідність відслідковувати ці законодавчі зміни, щоб потім враховувати їх у веденні власного бізнесу. Практичне застосування українських законів значною мірою залежить від позиції державних органів і служб, а також від сформованої судової практики.

Професійний юридичний супровід потрібен, щоб уникнути незапланованих або небажаних наслідків для бізнесу взагалі або для окремих операцій.

Посадові особи підприємства, вступаючи в спілкування з податковими органами повинні діяти відповідно до чинного законодавства України, знати і використовувати свої права в повному обсязі, а крім того володіти необхідною інформацією про права та обов’язки контролюючих органів, видах здійснюваних перевірок, порядку їх проведення, оформленні результатів, а також порядку оскарження винесених рішень або дій посадових осіб, щоб мати можливість попередити порушення з боку перевіряючих органів.

Крім того, суб’єкти господарювання повинні критично підходити до вибору контрагентів та відповідально підходити до складання первинних документів за результатами проведених господарських операцій.

Наведені вище завдання легко здійснити за сприяння грамотного юриста, який перевірить майбутнього контрагента, проконтролює правильність оформлення первинних документів, візьме на себе відповідальність за взаємодію з контролюючими органами з наступним вирішенням виниклих правових питань. Наша участь буде доречною в оскарженні рішень податкових органів на будь-якому етапі його реалізації.

Адвокатське об’єднання «Кравець і партнери» надає наступні послуги в галузі податкового права:

Крім цього, ми пропонуємо нашим клієнтам повний спектр юридичних послуг у сфері податкового планування та оптимізації з використанням іноземних юрисдикцій, консультації з питань застосування угод про уникнення подвійного оподаткування, консультації з вибору місця реєстрації (території та юрисдикції), організаційно-правової форми, визначення складу засновників і часткою акціонерного капіталу, консультації юридичним та фізичним особам з усіх питань оподаткування, консультації з питань оподаткування іноземних інвестицій, а також з інших питань податкового права.

При наданні консультацій у сфері податкового права ми, в першу чергу, прагнемо розробити практичні і комерційно вигідні рішення, що відповідають потребам наших клієнтів у всіх аспектах їх діяльності та операцій на внутрішньому і міжнародному ринках.

Пропонуємо повний спектр юридичних послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, а саме:
Scroll to Top

Заказ обратного звонка

    Замовлення зворотного дзвінка