Комерційне та митне право

Комерційне та митне право

Глобалізація ринків, вступ у Світову організацію торгівлі, Європейська інтеграція України неминуче пов’язані з виходом компаній на нові для себе ринки, збільшенням прибутків, протоколом іноземних інвестицій та капіталу на територію нашої держави.

В той же час потрібно пам’ятати, що зовнішньоекономічна діяльність вимагає знання та розуміння не тільки законодавства України, а й законодавства договірних держав та міжнародних договорів.

Крім того, зовнішньоекономічна діяльність пов’язана не тільки із збільшенням прибутків, а й появою нових ризиків які її супроводжують.

Юридичний супровід у даній галузі включає в себе надання консультації з торговельних і регуляторних питань, укладання угод і виконання контрактів, ведення переговорів, пов’язаних з контрактними зобов’язаннями, забезпечення юридичної підтримки фінансування торгівлі, дистрибуції та франчайзингу, вирішення спорів, аналіз ризиків і пошук оптимальних та ефективних рішень.

Так, Адвокатське об’єднання «Кравець і партнери» готове надати наступні послуги у сфері зовнішньоекономічної діяльності:

Здійснення зовнішньоекономічної діяльності зазвичай передбачає взаємодію з митними органами.

Серед проблем, з якими стикаються багато компаній, залучені в міжнародну торгівлю з українськими резидентами, є митне законодавство України, дія різних експортних та імпортних обмежень. Дуже часто причиною виникнення спору є діяльність самих митних органів.

Взаємодія з митними органами, крім іншого, пов’язана з переміщенням товарів через митний кордон України, їх митним контролем, митним оформлення та декларуванням, справлянням митних платежів, застосуванням методів визначення митної вартості товарів, систем класифікації та кодування товарів.

Так, Адвокатське об’єднання «Кравець і партнери» готове надати наступні послуги у сфері митних відносин:
Scroll to Top

Заказ обратного звонка

    Замовлення зворотного дзвінка