Будівництво і нерухомість. Захист права власності

Будівництво і нерухомість. Захист права власності

«Вигода інвестування в нерухомість залежить не від банків і податкових поблажок. Вона залежить тільки від Вас».

Юристи Адвокатського об’єднання «Кравець і партнери» мають багаторічний досвід супроводу угод, пов’язаних з нерухомістю. Ми знаємо як зробити безпечним інвестування у нерухомість, купівлю-продаж житлової, комерційної нерухомості чи земельної ділянки.

В рамках Адвокатського об’єднання «Кравець і партнери» створено навіть окремий проект Home Legal Protection, юристи якого спеціалізуються виключно на справах, пов’язаних з будівництвом та нерухомістю.

Для тих, хто планує купівлю житла, ми розробили унікальний алгоритм комплексної перевірки нерухомості, який дозволяє покупцям позбутися 96% можливих ризиків, а результатом такої перевірки є детальний письмовий висновок. При цьому, повна перевірка відбувається у особливо короткий строк – до двох робочих днів.

На жаль, сьогодні в Україні кожна 12 угода з нерухомістю містить ознаки шахрайства. Крім цього, існує ряд інших загроз, таких як: недобросовісні продавці, незаконне будівництво, несправедливі умови договору та багато інших. Наші юристи знають як виявити такі загрози і як їх усунути. На сайті проекту Home Legal Protection (hlp-service.com.ua) можна детальніше ознайомитися з алгоритмами та умовами роботи юристів, ознайомитися з юридичними оглядами деяких житлових комплексів та продивитися цікаві і корисні статті на тему нерухомості.

Крім того, юристи Адвокатського об’єднання «Кравець і партнери» також займаються судовою практикою та позасудовим врегулюванням конфліктів. Тому, у випадку, якщо Ви вже потрапили у неприємну ситуацію, ми зможемо максимально якісно та швидко захистити Ваші права чи повернути кошти. Ми маємо ряд успішних практичних кейсів судового захисту клієнтів, у тому числі осіб, які постраждали від шахрайства на ринку нерухомості, тому обов’язково зможемо запропонувати максимально комфортний варіант вирішення Вашого питання.

Також, у наших профільних юристів широкі знання щодо оренди нерухомості, договорів оренди. Тож, за необхідності юристи з питань нерухомості складуть для Вас унікальний договір оренди нерухомості і зможуть допомогти у супроводі угоди з оренди нерухомості.

Наші послуги:

Scroll to Top

Заказ обратного звонка

    Замовлення зворотного дзвінка