Юридичний супровід інвестиційної діяльності. Іноземні інвестиції

Юридичний супровід інвестиційної діяльності. Іноземні інвестиції

Інвестиційна діяльність є дієвою, гнучкою та перспективною формою отримання прибутку як для резидентів України, так і для іноземців. У той же час, у зв’язку зі специфікою українського законодавства та сучасних реалій, деякі інвестори або утримуються від здійснення інвестиційної діяльності, або ж не використовують власні інвестиційні можливості максимально ефективно. Юристи Адвокатського об’єднання «Кравець і партнери» допоможуть отримати максимальну вигоду від інвестицій, а також зробити інвестиційну діяльність безпечною.

Основне завдання для інвестора на першому етапі інвестування у нерухомість чи бізнес – максимально захистити власні кошти. І цю роботу краще доручити професіоналам. Комплексний фаховий аналіз об’єкту інвестування передбачає не лише повну його юридичну перевірку, але й визначення найбільш приємної та безпечної схеми фінансування.

Наші юристи готові надати консультації на будь-які теми, пов’язані з інвестиційною діяльністю, взятися за повну перевірку об’єкту та процесу інвестування, за необхідності приймати участь у переговорах, бути з клієнтом від самого початку і до моменту успішного впровадження чи завершення процесу.

Юристи Адвокатського об’єднання «Кравець і партнери» можуть також допомогти створити юридичну особу чи придбати діючу юридичну особу або її частину, а також здійснити повний супровід поточної діяльності інвестора і, у разі необхідності, захистити інтереси інвестора в органах судової влади чи у позасудовому порядку.

Так само фахівці об’єднання можуть забезпечити супровід та реалізацію міжнародних інвестиційних проектів, здійснити повне представництво іноземного інвестора перед державними органами України та суб’єктами ринку інвестицій, відповідно до чинного законодавства України.

Scroll to Top

Заказ обратного звонка

    Замовлення зворотного дзвінка