Право Європейского суду з прав людини

Право Європейского суду з прав людини

Як захистити свої права, коли справу в національних судах програно, не дивлячись на порушення прав людини – звернутися до Європейського суду з прав людини.

Порядок звернення до Європейського суду з прав людини, як і сам процес, є формалізованим та має свої чіткі правила, з якими Вам допоможуть справитися наші кваліфіковані юристи.

Слід пам’ятати, що навіть сама форма заяви до Європейського суду з прав людини має бути подана на спеціальному бланку, який затверджує сам суд, бо подання іншої форми заяви не буде розглянуто судом.

Крім того, варто постійно уточнювати та перевіряти строки звернення до суду, оскільки їх зміна залежить не лише від прийняття відповідного протоколу, а й від стану підписання такого протоколу усіма країнами-учасницями Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод.

Важливо також при подачі заяви чітко та лаконічно описати порушення прав людини саме державою, оскільки Європейський суд з прав людини не є судом четвертої інстанції, він не здійснює перегляд і не вирішує приватний спір, для цього важливим є не лише знання формальних правил подання заяви, а й знання практики суду для розуміння правильності формулювання порушених прав.

Не менш важливим є і етап комунікації, коли вже після отримання заперечень уряду можна більш детально описати порушення права та згадати про справедливу сатисфакцію.

Якщо Ви вирішили відстоювати свої права та захистити себе у Європейському суді з прав людини, то Адвокатське об’єднання «Кравець і партнери» допоможе Вам на будь-якому з етапів, адже кожен заслуговує на відновлення своїх прав.

Діючи відповідно до регламенту Європейського суду ми надаємо послуги з:

Європейський Суд при винесенні рішення у справі може визнати, що ваші права були порушені, крім того може присудити виплатити справедливу компенсацію. Рішення Європейського Суду з прав людини є обов’язковими для держав-членів Ради Європи.

Scroll to Top

Заказ обратного звонка

    Замовлення зворотного дзвінка