Переслідування суддів та адвокатів з метою повалення державної влади в Україні

У п’ятницю 17 липня, НАБУ в черговий раз провела обшуки в Окружному адміністративному суді міста Києва (далі – ОАСК).

Підставами для проведення обшуку були ті самі що й рік тому – справа Майдана. Однак в цей раз НАБУ окрім підозри суддям,  вирішила вручити підозри й адвокатам, які займаються захистом судової гілки влади та суддів.

Один з адвокатів, а саме адвокат Ростислав Кравець, так прокоментував цю подію у свому телеграм-каналі та на сторінці у Фейсбук:

Друзі, за цей час, мені надійшли сотні, якщо не тисячі слів Вашої підтримки.

Мені це дуже приємно. Наша боротьба за незалежність судової гілки влади і її відбудову після втручання іноземних урядів триває.

Не дивлячись на намагання підконтрольних іноземцям правоохоронців з #НАБУ залякати і змусити відмовитись від створення незалежної від інших гілок влади та правоохоронців судової гілки влади, на мій погляд, боротьбу буде продовжено.

А зараз трохи цитат з фантастичного твору для гарного настрою і віри у майбутнє.

Трохи спойлєр. Суть справи в тому, що судді наділені судовою владою намагаються захопити судову владу. Якщо бог хоче когось покарати, він позбавляє розуму. Хоча невідомо, чи він був.

Складається враження, що твір готували не в правоохоронному органі, а в одній з грантососних організацій і я навіть здогадуюсь де і хто.

І до речі, до чого тут справа Майдану, під яку все це здійснюється, взагалі невідомо.

Поїхали:

Судді побоюючись висновку #ГРД та публікацій в ЗМІ направили лист (такі дії не є злочином) так і написали, про перенесення оцінювання у зв’язку з надмірним навантаженням.

Судді створили злочинну організацію, прикриваючись виконанням вимог Закону, внаслідок свавільного зловживання суддівськими повноваженнями.

Саме цим створюються ймовірно штучні перешкоди в роботі #ВККСУ і примусу звільнить членів ВККСУ, а потім призначити своїх членів не тільки ВККСУ, але й #ВРП.

І цим захопити державну владу в особі державного органу суддівського врядування.

Певна особа до дня всіх закоханих вирішила створити та очолити ієрархічне об’єднання осіб. Основна мета об’єднання захопити державну владу в особі державного органу суддівського врядування.

Судді, мабуть, мали обґрунтовані сумніви в успішному проходженні кваліфоцінювання.

Прикриваючись виконанням вимог закону планував вчинити дію в рамках Закону.

Шукав осіб для подачі позову приховавши від них мету і підстави позову.

Мета підписання позову представниками – захват державної влади.

Хотів створити конфлікт інтересів, який, відповідно до Закону та висновків уповноважених органів був відсутнім, про що йому було відомо.

Хотів дочекатись реформування ВККСУ законодавчим органом або визнання неконституційним цих явно незаконних положень Закону.

Хотів зупинити діяльність ВККСУ ухвалами про забезпечення позову, які не подавались і не існували.

Розумів що для захоплення влади мало одного злочину і їх потрібно багато.

Залучив різні невстановлені правоохоронні органи для захоплення влади.

Мета діяльності — скоєння тяжких злочинів, а також інших видів правопорушень.

Члени ВККСУ дійсно незаконно займали свої посади у зв’язку з колізією правових норм чим він хотів скористатись. Інформація про це стала відома з поста активіста Маселко, після чого й вирішили подавати позови.

Він хотів надати приклад, щоб реальні позивачі побачив законність цих вимог також подали позови й дізнались про порушення своїх прав.

Попросив відомого адвоката та правозахисника, який не перший рік оскаржує конкурс і незаконне втручання в діяльність суддів, подати позов. А також, як він це постійно робить, висвітлити його в ЗМІ.

Відомому адвокату не повідомляли про план захоплення державної влади. Но повідомили план перешкод ВККСУ які повинні злякатись відомого адвоката і піти з посад тому, що саме забезпечення позову не передбачено.

Відомий адвокат погодився в суд ходити особисто як він і робить постійно і продовжити вимагати дотримуватись державним органом Закону.

Ще відомий адвокат повинен був у разі можливого позитивного рішення, направити ці рішення до виконання.

Позивач, зловживаючи процесуальними правами в позові, просив визнати протиправним перебування членів ВККСУ на посаді в інтересах клієнта.

Судді #ОАСК зловживаючи своїми правами відкривали провадження у справах, відповідно до вимог Закону.

За всіма поданими позовами суддям вказівки ніхто не давав і забезпечення позову ніхто не просив. Хоча організатор на них якось впливав.

Один з позовів попав до організатора злочинної схеми, однак він його за півтора роки так і не розглянув і забезпечення не прийняв.

Всі позови розподілялись між суддями автоматизованою системою без якогось втручання.

Відомий адвокат погодився на відмову від позову, але від позову не відмовився.

Відомий адвокат погодився підписати та подати у разі необхідності заяви про забезпечення позову, які так і не були ні підготовлені, ні подані за півтора роки, тому що їх не існує в природі і забезпечення позову Законом в цих справах не передбачено.

От така фантастична історія. Зараз чекаємо на обшуки з пошуком вигаданих заяв про забезпечення позову.

І за це все ми платимо гроші у розмірі близько 100 000 грн на місяць кожному слідчому, прокурору та детективу.

А що зі справою Майдану, яку розслідують в цьому провадженні вже у Кропивницькому і яким чином вона стосується позовів до ВККСУ поданих у 2019 році та пов’язаних з незаконним присвоєнням повноважень членами ВККСУ та формуванням судівського корпусу — не відомо.

Саме так військові злочинці та зрадники України намагаються уникнути відповідальності та знищити незалежність України.

#незалежнісуди
#незалежнаадвокатура
#судовареформа

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх

Заказ обратного звонка