Новий податок для українців на посилки з-за кордону

Скоро замовляти посилки буде надто невигідно. Все тому, що депутати надумали залатати дірки в бюджеті вашим коштом. Як для українців зміниться шопінг онлайн?

У мережі безліч відео, де люди радіють покупкам у міжнародних інтернет-магазинах. Вже давно не таємниця – придбати одяг, техніку чи іграшки там можна значно дешевше, ніж у наших крамницях. Та схоже, такому шопінгу настає кінець.

Народні депутати переконані – в Україні цією можливістю активно користуються контрабандисти. Тому проголосували за зміни до податкового Кодексу.

Якщо раніше, оподаткуванню підлягав поріг у сто п’ятдесят євро, то наразі це 100 євро. Якщо ви отримуєте посилку вартістю понад 100 євро буде ще додатково платити ПДВ і якщо є мито!

Ростислав Кравець, адвокат

Припустімо, якщо ви на міжнародному сайті замовили кросівки за 110 ЄВРО, приготуйтеся додатково сплатити ще 40, а то й навіть 50. Це все і ПДВ, і мито!

Ініціатива депутатів людей очікувано обурила.

На жаль, у нас є товари, які представлені в магазинах, міжнародні бренди, вони не відповідають якості. Для нашого пересічного громадянина це є не на часі.

Олена, жителька м.Київ

А фахівці переконані – люди ще більше купуватимуть контрабанду.

Якщо раніше люди замовляли це з аліекспресс, то зараз вони це будуть замовляти це напряму у контрабандистів, які будуть завозити її.

Ростислав Кравець, адвокат

Тим часом, у ЄС оподатковують всі посилки, дорожчі за 22 євро. Але тільки якщо вони надходять з-за меж Союзу. І при цьому годі й порівнювати розміри внутрішнього ринку Європи та України. При цьому там обмірковують ідею збільшити цю суму до 84 євро. Аби остаточно позбутися тіньових схем.

Украинскому потребителю останется покупать контрабандную продукцию.

Ян Ружичка, засновник асоціації інтернет-споживачів України

Утім, народні обранці на застереження не звертають уваги. За рахунок нового податку планують залатати діри в бюджеті. Тож, якщо законопроект проголосують у другому читанні, вже з 1 липня 2019 купити в інтернеті можна буде небагато чого.

Телеканал 2+2

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх

Заказ обратного звонка