Відеоогляд практики ВС від Ростислава Кравця, що опублікована з 15 по 21 лютого 2020 року

В цей огляд увійшли постанови оприлюднені з 15 по 21 лютого 2020 року щодо юрисдикції спорів про стягнення фінансової допомоги з товариства його учасником і відсутності підстав для зустрічного забезпечення, про можливість затвердження технічної документації для приватизації земельної ділянки без погодження меж з сусідами та звільнення від сплати судового збору УБД, про можливість отримати доступ до матеріалів кримінального провадження не стороною справи, визначення належного відповідача у справах про відшкодування шкоди, завданої органом державної влади та порядку стягнення судових витрат, визнання майнового права на об`єкт інвестування та права на отримання квартири в натурі, а також практику ЄСПЛ, рішення КСУ, декількох дайджестів правових позицій і багато іншого.

Если видео будет для вас полезным, не забывайте поставить лайк, подписаться на канал и поделиться ссылкой со своими друзьями. А также присоединяйтесь к каналу Ростислава Кравца в Телеграм.

✔ Запись на консультацию: https://wa.me/380442296950 (сам номер телефона +380-44-229-6950) или по электронной почте [email protected]

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх

Заказ обратного звонка