Відеоогляд практики ВС від Ростислава Кравця, що опублікована з 26 серпня по 01 вересня 2023 року

‼️🇺🇦Велика палата і на цьому тижні не здивувала. Все стабільно. Раз позов подав прокурор, то потрібно зробити все, щоб прокурор виграв і не має різниці яким чином. Докази можуть бути вигадані або грунтуватись на припущеннях, предмет позову може бути змінено самостійно судом, щоб прокурор не витрачав час на новий позов, свідоцтво про право власності взагалі немає потреби скасовувати як і рішення про виділення у власність при поверненні майна. А навіщо, податки ж комусь потрібно за майно платити, хоча воно вже і не належить особі. Добре хоч про односторонню реституцію від львівського професора, адвоката, судді-трирічки й Бог знає ще кого не згадали у повному обсязі, й то вже добре.

Також до огляду увійшла практика ВП ВС у справах щодо оскарження рішень, дій, бездіяльності Вищої ради правосуддя, ВККСУ та Етичної ради, гучний виправдувальний вирок за статтею ухилення від мобілізації, постанова ВС-КАС про чергове визнання відсутності законодавчої заборони виїзду за кордон, стягнення моральної шкоди з поліції за незаконне затримання та вручення повістки й багато іншого.

Текстовий варіант огляду з посиланнями на всі рішення – https://antiraid.com.ua/articles/ohliad-praktyky-vs-vid-rostyslava-kravtsia-shcho-opublikovana-z-26-serpnia-po-01-veresnia-2023-roku/

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Не забудьте приєднатись до телеграм каналу https://t.me/rkravetsUA

Leave a Comment

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top

Заказ обратного звонка

    Замовлення зворотного дзвінка