Справа генерала Павловського: Кравець заявив, що прокурори вирішили “по-тихому” продовжити запобіжний захід

За його словами, заплановано залучення безкоштовних адвокатів і недопуск адвокатів захищають Павловського.

Адвокат Ростислав Кравець повідомив, що у його розпорядженні з’явилася інформація про те, що сьогодні вночі, прокурори, які не ходять в засідання по генерал-лейтенанту Павловському щодо оскарження запобіжного заходу, вирішили тихо продовжити цю запобіжний захід.

“Офіційно сторону захисту ніхто не повідомив, що сьогодні буде засідання в Печерському суді з цього питання”, – написав адвокат.

За його словами, заплановано залучення безкоштовних адвокатів і недопуск адвокатів захищають Павловського.

“Такого не було в цій країні ніколи, але мабуть вирішили почати і таку практику. Поки ми з колегами терміново прямуємо до Печерського суду Києва, до суддів якого я звертаюся з проханням не порушувати право Павловського на вибір захисника і право на захист”, – повідомив Кравець.

Як повідомляв 5.UA, раніше його арештували з правом внесення застави в майже пів мільярда гривень. Як відомо, колишнього заступника міністра оборони Ігоря Павловського, двох ексначальників департаменту відомства, а також керівника заводу “Кузня на Рибальському” Валерія Шандру підозрюють у постачанні до армії у 2016-2018 роках техніки низької якості. Мовиться про бойові катери та автомобілі невідкладної медичної допомоги, які, як вважають слідчі ДБР, не відповідали вимогам і не можуть використовуватися у Збройних силах. 12 липня йому обрали запобіжний захід – два місяці за ґратами з правом внесення застави у розмірі майже пів мільярда гривень.

5.UA

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх

Заказ обратного звонка