Радикальна партія в особі С.Рибалки веде політику подвійних стандартів, торгуючи з Кримом – експерт

Порушення заборони торгівлі з Кримом з боку народного депутата, одного зі спонсорів Радикальної партії, Сергія Рибалки є політикою подвійних стандартів. Таку думку у коментарі УНН висловив юрист Ростислав Кравець, коментуючи продаж товарів “S.Group” на півострові.

На думку експерта, продаж продукції українських виробників у торгових мережах Криму свідчить про обізнаність їх у тому, що продукція надходить на півострів.

“У зв’язку із тим, що досить великі партії продукції, а не поодинокі випадки, коли десь у “ларьку” це виявили, а у досить великих торговельних мережах, означає: обіг цієї продукції досить значний. Я думаю, є підстави вважати, що безпосередньо виробники цієї продукції усвідомлюють і обізнані у тому, що їх продукція через певних дилерів і певними шляхами постачається до Криму. І порушуються певні санкції з боку України”, – сказав Р.Кравець.

На думку юриста, заяви представників Радикальної партії розходяться з діями.

“Радикальна партія на словах займає таку радикальну позицію стосовно всіх цих подій щодо анексії Криму і взагалі РФ. Я вважаю, що це знову ж таки свідчить про політику подвійних стандартів очільників цієї партії. Це продукція їх фактично спонсорів, про що Ляшко неодноразово заявляв. Є, де він (Олег Ляшко – ред.) говорив, що пан Рибалка (нардеп Сергій Рибалка – ред.) фінансує їх партію. Вважаю, що це демонструє політику подвійних стандартів з боку пана Рибалки і взагалі Радикальної партії”, – вважає Р.Кравець.

Нагадаємо, кореспонденти УНН з’ясували, що горіхи ТМ “Козацька розвага” S.Group вільно продаються у магазинах Криму.

Корпорація S.Group, яка є родинним бізнесом нардепа-радикала Сергія Рибалки, позиціонує себе як національний лідер з виробництва снеків і товарів для дому, провідний експортер снекової продукції в країни ЄС, Середньої Азії, Кавказу та Близького Сходу.

Нагадаємо, в Україні діє постанова Кабінету міністрів України “Про обмеження поставок окремих товарів (робіт, послуг) з тимчасово окупованої території на іншу територію України та/або з іншої території України на тимчасово окуповану територію” №1035 – редакція від 16.12.2015, яка обмежує торгівлю з Кримом. Водночас перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів повідомив про наявні факти порушення цієї постанови.

Як повідомляв УНН, народний депутат за фракції “Батьківщина” Олександра Кужель заявила про готовність звернутися до прокуратури з інформацією про продаж товарів українських виробників на території окупованого Криму. Народний депутат вважає, що правоохоронці мають відреагувати на факт порушення обмежень торгівлі з тимчасово окупованими територіями.

УНН

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх

Заказ обратного звонка