Повістка для уточнення військово-облікових даних - роз'яснення адвоката

Повістка для уточнення військово-облікових даних — роз’яснення адвоката

Через повномасштабне вторгнення Росії в Україні 2022 року оголошено загальну мобілізацію. В цей час чоловіки віком від 18 до 60 років отримують повістки та можуть вступити до лав ЗСУ. Що таке повістка для уточнення військово-облікових даних – читайте в матеріалі.

Повістка для уточнення військово-облікових даних: що це

Адвокат Ростислав Кравець стверджує, що така повістка – це намагання, певний примус особи пройти військово-лікарську комісію для того, щоб встановити її придатність.

Відповідно – направити на військову частину, запросити на проходження військової лікарської комісії для встановлення його придатності й одразу ж – направити для проходження служби.

Такий вид повісток вручають також для уточнення військово-облікових даних задля оновлення інформації про склад сім’ї, інформації щодо працевлаштування, наявності  чи відсутності дітей, стану здоров’я призовників, і військовозобов’язаних. В результаті перевірки можуть бути виявлені  підстави для звільнення від служби.

Що буде, якщо не прибути за повісткою для уточнення військово-облікових даних

Якщо особа не з’явилася за повісткою, яка була видана для уточнення облікових даних, для неї передбачена адміністративна відповідальність у вигляді необхідності сплатити штраф.

Звісно, в такому разі, особі потрібно буде документально підтвердити та зафіксувати вибір, щоби довести, що причина неявки була поважна, тоді відповідальність за це не настає.

ФАКТИ

Leave a Comment

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top

Заказ обратного звонка

    Замовлення зворотного дзвінка