Підсумки року для газети «День»

Уже традиційно «День» просить своїх авторів, експертів та постійних читачів підбити підсумки року, що минає, відповідаючи на запитання новорічної анкети «День»-2013.

Відповіді що надав Ростислав КРАВЕЦЬ, адвокат, старший партнер адвокатської компанії «Кравець і Партнери»:

1. Які події року, що минає, на вашу думку, змінили світ і Україну? Які з них — на краще, які — навпаки?

По-перше, хочу відмітити, що все що не робиться — на краще. Звичайно, однією з найголовніших подій в Україні 2013 року стала відмова Президента підписувати договір про асоціацію з Європейським Союзом. Що у свою чергу призвело до масових мирних акцій протесту на всій території України. Ця обставина ще раз підтвердила — в Україні вже сформовано суспільство, яке прагне йти європейським шляхом розвитку.

2. Яка подія в житті країни за рік, що минає, стала найважливішою особисто для вас?

Згортання присутності іноземців у капіталі українських банків. Це призводить ще до більш зневажливого ставлення до клієнтів і повної безкарності банкірів.

3. Поділіться прикладами ситуацій або людей, які додають вам сил та оптимізму.

Для мене таким прикладом став мер міста Львова Андрій Садовий. Його позиція і вчинки продемонстрували —  є з кого брати приклад в країні. І це підбадьорює.

4. Автори, статті, проекти газети «День», які вирізнялися 2013 року?

«День», читаю вже давно  і  з  великим задоволенням. Адже ви  відкриваєте очі на ті речі в політиці, економіці,  суспільстві та історії, які  багато ЗМІ просто  обходить, бо вони до сих пір  для українського суспільства мають гриф «таємно». І воювати  за історичну правду  багатьом просто не хочеться. Але це не про  «День». Одним з найцікавіших авторів вважаю Наталію Білоусову. В неї багато цікавих ексклюзивних матеріалів, як от нещодавнє перше інтерв’ю новоспеченого українського громадянина та бізнесмена Вадима Новинського.

газета «День»

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх

Заказ обратного звонка