Огляд практики ВС від Ростислава Кравця, що опублікована з 13 по 19 травня 2023 року

‼️🇺🇦З початку цього року я вже звертав у своїх оглядах увагу на те, що окремих думок до дуже суперечливих та нелогічних й не відповідаючих закону рішень Великої палати незаконно зареєстрованого Верховного суду без України стає більше ніж самих рішень. Як і писав раніше та сова, що постійно судді-трирічки натягували на глобус порвалась. З огляду на останні події стало зрозумілим, чому з першого дня за участі суддів-трирічок, що були відібрані “найчеснішими та непідкупними за 700 доларів на день” міжнародними експертами на зарплаті іноземних урядів, та такими ж професійними громадськими активістами, що неспинно волають про необхідність скорішого закінчення проплаченого конкурсу до ВККСУ, постанови цього неприроднього утворення не витримували жодної критики та обгрунтовувались вигаданим верховенством права, справедливістю та доброчесністю без дотримання Закону. У цьому огляді це також не виключення.

До огляду включена єдина опублікована за останній тиждень постанова щодо перегляду втраченого провадження без його відновлення. Окрема думка до неї також є. Але цікавим в ній є висновок, що фактично судді ліквідованих вищих спеціалізованих судів повністю ідентичні суддям касаційних судів. Тепер, думаю, судді цих шостий рік не працюючих судів, завдяки реформам профанів та корупціонерів, можуть вимагати сплату за шість років окладів суддів касаційних судів. Також включено й огляд практики ЄСПЛ, який підтверджує висновки, що апарат верховного суду теж потрібно розганяти разом з суддями. Ті ніби науковці, що у робочий час ходять по всіляким організованим іноземцями форумам скрили від українців рішення ЄСПЛ про те, що зменшення заробітних плат, пенсій та винагород, у тому числі суддям, на час економічної скрути у державі, є повністю законним. Прізвище цієї особи, яка підставила весь апарат та дуже вірогідно була обізнана про діяльність незаконно обраного голови цього суду, думаю всім відомо.

‼️🇺🇦➡️ Текстовий варіант огляду з посиланнями на всі рішення:
https://antiraid.com.ua/articles/ohliad-praktyky-vs-vid-rostyslava-kravtsia-shcho-opublikovana-z-13-po-19-travnia-2023-roku/

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Не забудьте приєднатись до телеграм каналу https://t.me/rkravetsUA

Leave a Comment

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top

Заказ обратного звонка

    Замовлення зворотного дзвінка