Кримчани не відмовляються від своїх зобов’язань перед українськими банками — адвокат

Наразі кримчани стикаються із непереборними труднощами, коли намагаються погасити позики, взяті в українських банках, розповів у ексклюзивному інтерв’ю журналістам телеканалу БТБ адвокат Ростислав Кравець. Адже на півострові закриваються філії, а у офісах на материковій частині України часто не можуть дати необхідних роз’яснень, — сказав він.

«Мені телефонують клієнти з Криму, які не можуть погасити кредит в українських банках, адже там немає жодного відділення, через які вони можуть внести платіж. Вони звертаються до банку, проте там також не можуть зараз чітко все роз’яснити. Кошти можна було б вносити на депозитний рахунок нотаріуса, але вони в Криму теж не працюють, тобто тут також ситуація тупикова. І фактично з цього моменту відповідно до українського законодавства настає прострочення кредитора, тобто кредитор не може прийняти кошти від клієнта. Тому така ситуація звільняє тих клієнтів, які зараз не можуть виконати свої зобов’язання, від пені, прострочення і дострокового повернення кредиту», — сказав Кравець.

«З іншого боку, я б все-таки рекомендував українським фінустановам знайти спосіб прийняти ці кошти, тому що люди дійсно телефонують. Це міф, що вони зраділи, бо можуть не повертати кредити. Люди дійсно хочуть сплачувати свої позики. А натомість вони зараз отримують СМС від українських банків, що до них приїдуть колектори. Це звичайно, смішно, адже куди вони приїдуть? Але людям це дуже неприємно, адже вони хочуть погасити кредити, але немає такої можливості», — підсумував адвокат.

БТБ

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх

Заказ обратного звонка