Кравець про підозру СБУ для Стерненка: Це шоу, яке триває не перший рік

Адвокат та юрист Ростислав Кравець заявив у прямому ефірі на телеканалі НАШ, що підозра СБУ до колишнього голови “Правого Сектору” Сергія Стерненка – це шоу, яке продовжується не перший рік.

В ефірі обговорювалось питання, чи дійсно є практика, коли людину викликають в якості свідка, а по прибуттю на давання свідчень вручають йому підозру за підготовленою статтею.

“Це відбувається досить часто. За кримінальним процесуальним кодекс – це окрема слідча дія, і повинні викликати не як свідка, а як саме для вручення підозри. Тут нічого страшного немає. Але з огляду на те, як працюють наші правоохоронні органи, незрозуміло, навіщо це їм потрібно”, – наголосив він.

Також Кравець зауважив, що підозра СБУ до Сергія Стерненка – це шоу.

“Насправді – це шоу, яке продовжується не перший рік. Говорити про те, що хтось не встигне підготуватись – це недоречно, тому що кримінальним процесуальним кодексом передбачено певні строки. Ніхто не чекає, що до особи, яку звинувачують у навмисному вбивстві, будуть готуватись, збирати журналістів. Зараз Стерненко потрібна ця група підтримки. Ми ж бачимо, як у соціальних мережах у черговий раз розгортається хвиля: “Підтримаймо Стерненка”. Це ті самі особи, які спонсуються з однієї і тієї ж кишені”, – підкреслив адвокат.

Як НАШ повідомляв раніше, екс-міністр інфраструктури Володимир Омелян наголосив, що на колишнього голови “Правого Сектору” Сергія Стерненка неодноразово нападали, але жодного разу не було встановлено ні замовників, ні виконавців нападів.

НАШ

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх

Заказ обратного звонка