Відеоогляд практики ВС від Ростислава Кравця, що опублікована з 20 по 26 травня 2023 року

‼️🇺🇦Поки судді Великої палата незаконно зареєстрованого Верховного суду (без України) відпочивають чи готуються до тривалого відпочинку з огляду на виявлену НАБУ системну корупцію з продажу судових рішень, правники теж відпочивають від чергових натягувань сови на глобус. Сподіваюсь, що Верховний суд (без України) вже з новим головою знайде в собі мужність саморозпуститись і припинити ганьбити Україну, і більше ніколи суддів-трирічок не допустять до найвищої судової інстанції.

В цей огляд включені дуже цікаві постанови та рішення з нашої практики, що публіковані за останній тиждень, а саме щодо відсутності права на апеляційне оскарження особою чиї права не порушено, стягнення боргу за договором укладеним спрощений спосіб, шляхом обміну електронними листами та підтвердження прийнятих та наданих послуг і чергова постанова щодо захисту конституційних прав відсторонених осіб й багато іншого.

🔸Текстовий варіант огляду з посиланнями на всі рішення:
https://antiraid.com.ua/articles/ohliad-praktyky-vs-vid-rostyslava-kravtsia-shcho-opublikovana-z-20-po-26-travnia-2023-roku/

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Не забудьте приєднатись до телеграм каналу https://t.me/rkravetsUA

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top

Заказ обратного звонка

    Callback order