Відеоогляд практики ВС від Ростислава Кравця, що опублікована з 16 по 22 вересня 2023 року

‼️🇷🇼На цьому тижні Велика палата незаконно зареєстрованого Верховного суду (не України) разом з ОЗУ, що там знаходиться за повідомленнями НАБУ, вирішила відпочити та дати спокій Україну від своїх виснувань, але Об’єднана палата Касаційного кримінального суду, куди потрапили деякі судді з ВП ВС, такого послаблення українцям не дала і зробила дуже цікаві висновки, що суперечать не тільки Конституції України, Кримінальному процесуальному кодексу України, але й здоровому глузду. В принципі все в стилі ВП ВС. Мабуть, хвороба з правничого фетишизму й бажання нищення прав людини починає поширюватись.

Окрім цього, до огляду включена практика ВС-КАС та ВС-ККС, постанова ВС-КЦС щодо можливості припинення іпотеки, постанова щодо розповсюдження ГО ВО Автомайдан через проект Prosud брехливої інформації про суддів і чергова постанова про скасування незаконного протоколу НАЗК про корупцію й багато іншого.

🔸Текстовий варіант огляду з посиланнями на всі рішення – https://antiraid.com.ua/articles/ohliad-praktyky-vs-vid-rostyslava-kravtsia-shcho-opublikovana-z-16-po-22-veresnia-2023-roku/

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Не забудьте приєднатись до телеграм каналу https://t.me/rkravetsUA

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top

Заказ обратного звонка

    Callback order