Відеоогляд практики ВС від Ростислава Кравця, що опублікована з 02 по 08 вересня 2023 року

‼️🇺🇦Демонстрація суддями-трирічками та випадковими людьми в ОЗУ ВП ВС власної некомпетентності та зухвалого ставлення до прав людини й закону не припиняється. Створення двозначної судової практики вже встановлено на потік задля подальшого виправдання у разі затримання з хабарем, на моє переконання. Знову ніяк не можуть визначити що таке факторинг. Раніше один з трирічок навіть в рішенні для натягування сови на глобус розповідав про історичне становлення і виникнення торгівлі та способу розрахунку в середні віки, зараз написали просто — все індивідуально і залежить від фази місяця, при цьому ще дозволили боржникам оскаржувати переуступку їх боргу.

Крім цього, не маючи достатньо досвіду та поваги до Закону, вирішили проігнорувати рішення ЄСПЛ відразу о двох справах та замість стягнення шкоди з держави за незаконний штраф, прирівняли бюджетні виплати до бізнесу й вирішили стягувати безпідставно набути кошти з держави. Так ми далеко зайдемо. В огляд також увійшло чергове нелегітимне рішення КСУ з незаконно призначеними суддями та важливе рішення ВС-КЦС про витребування квартири з незаконного володіння, що була відчужена колекторами у позасудовий спосіб й багато іншого.

🔸Текстовий варіант огляду з посиланнями на всі рішення – https://antiraid.com.ua/articles/ohliad-praktyky-vs-vid-rostyslava-kravtsia-shcho-opublikovana-z-02-po-08-veresnia-2023-roku/

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Не забудьте приєднатись до телеграм каналу https://t.me/rkravetsUA

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top

Заказ обратного звонка

    Callback order