Цензура в Україні. Адвокат прокоментував заборону Телеграм та Тік-Ток

Цензура в Україні. Адвокат прокоментував заборону Телеграм та Тік-Ток.

Війна не є підставою для обмеження свободи слова. Тому заборонити Телеграм в Україні не вдасться, стосовно Тік- Ток має бути комплексний підхід.

Про це в коментарі i-ua.tv заявив адвокат Ростислав Кравець.

” Зі свободою слова в Україні дуже велика проблема. Війна не є підставою для обмеження свободи слова. Звичайно є певні обмеження, які можуть бути встановлені Конституцією так законами України. Однак вони не стосуються свободи слова на час воєнного стану. А що стосується заяв Данілова (головного ветеринара країни) про заборону Телеграму, то них потрібного так і ставитися… Ми за весь час поки Данілов перебуває на своїй посаді не побачили реальних речей, які б допомогли Україні відстояти агресію рф. Також не побачили підготовку держави до війни. Тобто ми взагалі нічого не побачили. Зараз же бачимо тільки самопіар та намагання хоч чимось привернути до себе увагу”, — каже Р. Кравець.

Він нагадав, що у світі сучасних технологій, навіть рф не вдалося закрити телеграм.

«Те ж саме буде і в Україні. Яким би не був міністр трансформації розумний, все одне це мережа, яку просто так закрити не вдасться. В будь — якому разі будуть виникати інші мережі через які будуть поширюватися інформація. Що стосується Тік-Току, то це питання нацбезпеки. Ця платформа заборонена в багатьох країнах світу. Адже Тік- Ток отримує доступ до всієї інформації, яка знаходиться в телефоні. Куди вона потім потрапляє від наших китайських партнерів, до яких на поклін їздять рашисти, зокрема путін. Тож заборона Тік- Тока військовим та чиновникам — це дійсно питання нацбезпеки. Адже росія може дізнаватися про інформацію з мобілізацією, ситуацію з військовими та виплатами. Тому питання поширенні інформації в Тік- Ток має бути взяти державою під контроль. Тут має бути комплексний підхід», — каже адвокат.

Він пропонує заборонити встановлення Тік-Ток на пристроях службовців, військових та будь-якої особи, яка уповноважена на виконання функцій держави.

Джерело: i-ua.tv

Leave a Comment

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top

Заказ обратного звонка

    Замовлення зворотного дзвінка