Загальна мобілізація в Україні, що не так – роз’яснення адвоката

У різних регіонах України з’явилися накази ТЦК про мобілізацію, за якими військовозобов’язані повинні у 10-денний термін до військкоматів. Таку ініціативу прокоментував у своєму YouTube-каналі адвокат Ростислав Кравець.

Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на УНІАН.

“Ймовірно, ті особи, які відповідають за мобілізацію, так би мовити “запороли” її й зараз намагаються показати, що вони щось роблять”, – вважає він.

Також адвокат звернув увагу на те, що за 1,5 року військовий облік так і не було налагоджено. Фактично, продовжив він, подібні накази ТЦК вводять людей у ступор, вони не розуміють, що ж далі робити.

Кравець нагадав, що накази про необхідність прибути до ТЦК у 10-денний термін усім військовозобов’язаним були видані Івано-Франківським та столичним Оболонським ТЦК.

“Якщо раніше я думав, що це фейк, то виявилося, що це не фейк. Такі накази десь в Черкасах були, ще десь. Я так розумію, ймовірно, це випробовували на Івано-Франківську, а зараз вирішили запустити по всій країні”, – додає він.

За словами адвоката, ці накази відрізняються залежно від регіону. “Якщо порівняти Івано-Франківськ та Оболонь, то в другому випадку кудись поділись громадські активісти та волонтери, яких просять допомагати мобілізації, що досить дивно”, – каже Кравець.

Правник наголосив, що ніхто не нестиме відповідальності за неприбуття до ТЦК після цього наказу. “Це все більше психологічна історія. Як передбачено у законі, ви повинні обов’язково самі отримати цю повістку”, – заявив він.

Адвокат ще раз нагадав, що ви маєте прибути до ТЦК виключно після отримання власноруч повістки або направлення вас з роботи.

Наказ Івано-Франківського ТЦК про мобілізацію

Раніше було опубліковано наказ начальника Івано-Франківського міського ТЦК про необхідність усім військовозобов’язаним прибути в міський військкомат у 10-денний термін. У цьому територіальному центрі згодом пояснили такий документ.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Прокрутить вверх

Заказ обратного звонка