Відеоогляд практики ВС від Ростислава Кравця, що опублікована з 12 по 18 серпня 2023 року

‼️🇺🇦Поки цей склад Великої палати не буде розформовано Україна не отримує незалежної судової системи, а законні й справедливі рішення будуть прикрою випадковістю ніж правилом. В цей раз судді вирішили проявити всю глибину своїх знань та приравняли договір уступки пава вимоги до договру купівлі-продажу, а обставини відсутності боргу встановлені рішенням суду в іншій справі не важливими при намаганні повернути кошти за недійсним договором, який вже не визнається недійсним, у зв’язку з відходом від сталої судової практики суддями трирічками, чи то заради нездорових амбіцій, чи то продовжуючи справу Князєв-гейта.

Також до огляду увійшла практика ВС-ККС, ВС-КЦС та ВС-КГС і наша справа де Верховним судом були скасовані рішення Подільського суду Києва та Київського апеляційного суду і визнано незаконним наказ про відсторонення, яким намагались примусити вчителя прийняти участь у медичному злочинному експерименті.

‼️🇺🇦➡️ Текстовий варіант огляду з посиланнями на всі рішення:
https://antiraid.com.ua/articles/ohliad-praktyky-vs-vid-rostyslava-kravtsia-shcho-opublikovana-z-12-po-18-serpnia-2023-roku/

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Не забудьте приєднатись до телеграм каналу https://t.me/rkravetsUA

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Прокрутить вверх

Заказ обратного звонка