Українські банки звільнені від відповідальності за неповернення депозитів

‼️🇺🇦Велика палата незаконно зареєстрованого Верховного суду (без України) прийняла рішення захистити інтереси недобросовісних банків, надавши їм таким чином повну безкарність у питаннях неповернення депозитних вкладів. Що відтепер потрібно враховувати при укладанні договорів Ви дізнаєтесь із відео.

І пам’ятайте, що свої права потрібно захищати, а в Україні суд це не Закон, а лише короткочасне та ситуативне його бачення, ймовірно випадковими людьми, що туди потрапили за непрозорою процедурою.

🔸Завідомо незаконна постанова ВП ВС у частині стягнення з банку відсотків за ч.10 ст.5 ЗУ ПЗПС, і законна у частині підтвердження депозиту, нікчемності переуступки свого боргу Приватбанком ФК Фінілон і застосування ч.3 ст.551 ЦК для зменшення неустойки – https://forum.antiraid.com.ua/topic/14499-zavidomo-nezakonna-postanova-vp-vs-u-chastini-stjagnennja-z-banku-vidsotkiv-za-ch10-st5-zu-pzps-i-zakonna-u-chastini-pidtverdzhennja-depozitu-nikchemnosti-pereustupki-svogo-borgu-privatbankom-fk-finilon-i-zastosuvannja-ch3-st551-ck-dlja-zmenshennja-neusto/

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Не забудьте приєднатись до телеграм каналу https://t.me/rkravetsUA

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Прокрутить вверх

Заказ обратного звонка