Посилення боротьби з корупцією шляхом збільшення покарання

Посилення боротьби з корупцією шляхом збільшення покарання

Адвокат Ростислав Кравець не дуже вірить, що може спрацювати ініціатива президента Зеленського, який пропонує прирівняти корупціонерів до зрадників батьківщини. Краще б, вважає він, розібратися з тим, що таке корупція, і довести до логічного завершення гучні справи минулих років.

Президент, Зеленський

Фото: Володимир Зеленський / Instagram | Президент Зеленський вірить, що його жорстка ініціатива – те, що потрібно Україні

Президент запропонував прирівняти корупцію до державної зради. Цікавий підхід, звичайно, простіше було б ліквідувати непотрібні НАБУ, САП, НАЗК й ВАкС та відновити правоохоронну систему, яка давала значно кращі результати за значно менші витрати, але ми не шукаємо простих шляхів.

Цікаво, а чи у криворізькій школі права навчали тому, що саме визнається корупцією за законодавством України? Ну, наприклад, неправильне за версією НАБУ декларування кредиту чи заробітної плати — просто не в тому розділі. Чи отримання компенсації за житло, або неправильне декларування оренди житла. Чи, наприклад, з останнього, відсутність порушення при відводі судді.

Особисто для мене корупція — це невиправдані зарплати та пенсії суддів, що забули про громадян України та присягу, що їм давали. Зарплати членів ВРП та ВККСУ, які, до речі, з’явились тільки після судової реформи 2014 року і стали єдиним стимулом там працювати. Також для мене корупція — це космічні зарплати членів спостережних рад держпідприємств, які після призначення цих членів, стали збитковими.

І чи в курсі він, скільки вже сьогодні виправдувальних вироків та як працює “незалежне” НАБУ?

КоболєвFullscreen
Цiкаво, а що там зі справою Коболєва? Чи справою “Роттердам+”?
 
До речі, а що там зі справою Коболєва, чи справою Роттердам+, а може, хтось пригадає саму першу справу з Оніщенко, як там з результатом? Окрім зростання тарифів на газ та електроенергію, українці результату не відчули. Про Князєва та 14 суддів Великої палати незаконно зареєстрованого Верховного суду (не України) навіть не питаю та, судячи з останньої практики, вже знайдено порозуміння і зараз тільки можна спостерігати на “уточнення” своїх позицій.
 

На мій погляд, варто припинити говорити про корупцію, яка є в усіх розвинутих країнах світу, а її рівень в Україні, на моє переконання, значно менший, ніж в тих країнах, звідки найбільше про це волають зі своїми ручними активістами, чиї статки від цієї боротьби неспинно зростають.

Вірю у ЗСУ, незалежний суд України та перемогу!

Джерело

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Прокрутить вверх

Заказ обратного звонка