Яку універсальну підставу для відмови у позові вигадали у Верховному суді і до чого це призвело

Яку універсальну підставу для відмови у позові вигадали у Верховному суді і до чого це призвело

Знаєте, з моменту коли випадкові люди у Великій палаті незаконно зареєстрованого Верховного суду (не України) вигадали такий спосіб відмови у задоволені позовних вимог, як — неефективний спосіб захисту, ніяк не можеш зрозуміти їх логіки.

Ці випадкові люди пишуть, що ніби задоволення позову не призведе до ефективного способу захисту. на їх думку та призведе до нового позову.

Ну, по-перше, звідки вони знають, що далі хоче позивач. Про це я писав неодноразово і відразу як з’явились ці безглузді виснування. Може під час засідань вони проводять якісь магічні обряди чи в нарадчій кімнаті тримають мольфара, на зразок прихованого там судді Жєлєзного?

По-друге, з огляду на те, що їх аргумент про те, що прийдеться ще судитись, повністю нелогічний. Бо після скасування законного рішення все одно знову приходиться судитись. Так в чому економія? Якщо на майбутнє, то теж, звідки їм відомо, що буде ще суд і що буде в майбутньому?

Фактично сформована роками практика та отримання ніби неефективних рішень, які надалі добровільно виконуються державними органами говорить про єдине. Що відібрані іноземцями та професійними громадськими п̶р̶о̶й̶д̶и̶с̶в̶і̶т̶а̶м̶и активістами випадкові люди не знають, що існують інші Закони, що рішення Іменем України обовязкові до виконання, що органи державної влади та інші установи, отримавши такі рішення без будь-яких додаткових рішень, маючи підтверджені факти та обставини добровільно виконують свої обов’язки.

Ймовірно, вони вважають, що Закон в цій країні знають тільки вони. Як там вони говорять чи пишуть — суд знає Закон, в чому з кожним їх рішенням виникає все більше сумнівів.

Виснування цих випадкових людей, частина яких ніколи або всього декілька разів були в суді за все своє життя та без достатнього життєвого досвіду вже призвела до того, що наразі пенсіонери-чорнобильці, цивільні дружини загиблих захисників України повинні встановлювати юридичні факти у непридатному для цього адміністративному процесі.

До речі, саме професійні судді у своїх окремих думках до таких вигадок випадкових людей неодноразово звертали увагу, що це фактично, позбавлення права на захист і такої підстави для відмови у позові законодавство не містить.

На мій погляд, поява такої безглуздої позиції, тісно пов’язана з вирішенням судових справ за гроші у стилі Князєв-гейта. Бо якщо немає інших підстав для скасування рішення та позбавлення особи можливості захистити свої права, ця підстава остання й універсальна.

Пора вже припиняти всю цю вакханалію та ярмарок марнославства випадкових людей й виконувати рішення ЄСПЛ та Конституційного суду України (часів його легітимності) про відновлення роботи Верховного суду України.

Вірю у ЗСУ, незалежний суд України та перемогу💙💛

Адвокат Ростислав Кравець

Адвокатське об’єднання Кравець і партнери

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Прокрутить вверх

Заказ обратного звонка