В Україні ніяк не можуть заборонити фінансові піраміди

Є гроші? тоді вони йдуть до вас! Фінансові піраміди знову розставляють пастки для тих, хто полюбляє легкі заробітки. Цього разу спритники пропонують вкладати гроші у нерухомість.

Утім фахівці кажуть: слова ласкаві, а думки лукаві. І радять не вестися на подібні схеми.  Великі комбінатори  ожили.  В Україні з»явилися нові схеми фінансових пірамід. Цього разу пропонують вкладати гроші  у нерухомість.  Схема така.  Котедж коштує близько ста тисяч доларів. Його можна отримати й дешевше.

Це якщо ви член організації, або хочете ним стати. Необхідно лише покласти на рахунок системи 25 тисяч доларів та забронювати житло. Через кілька місяців отримаєте грандіозну знижку на оселю Вашої мрії і, власне, ключі.  Фахівці, зачувши про такі пропозиції , хапаються за голову. Бо це — звичайне шахрайство.

Олександр Бондаренко, президент міжнародної федерації нерухомості: » Скоріш за все, що будівельники до цього об’єкту не мають ніякого відношення. Скоріш за все, що цей об’єкт уже викуплений тими махінаторами і тепер вони просто використовують як якийсь якір  чи якийсь приманку для людей».

Юристи  радять оминати подібні будинки десятою дорогою. Мовляв, не зрозуміло, на чиїй землі їх зводили. Та й чи взагалі є дозвіл не проведення робіт. Крім того, махінатори можуть у будь-який момент зникнути. Разом із вашими грішми та нездійсненими мріями.

Ростислав Кравець, юрист: » Якщо це залучаються лише кошти, то у продавця повинен бути лише статус фінансової установи, для того, щоб він міг легально здійснювати ці операції. У людей, які вкладають кошти, дуже великий ризик взагалі нічого не повернути так як забезпечення за цими договорами немає».

Заборонити діяльність фінансових пірамід. А також ввести штрафи, передбачити конфіскацію та навіть вісім років тюрми. Пропонує  Нацкомісія з регулювання ринків фінансових послуг.  І доки  українці ризикують, законопроект і досі блукає чиновницькими коридорами.

Елена Лоскун, Телеканал UBR