Захист прав споживачів

В Україні з 1991 року діє Закон України «Про захист прав споживачів». Цей Закон регулює відносини між споживачами товарів, робіт і послуг та виробниками і продавцями товарів, виконавцями робіт і надавачами послуг різних форм власності, встановлює права споживачів, а також визначає механізм їх захисту та основи реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів.

Якщо Ви зіткнулися з порушенням своїх прав в тому числі, як і споживача фінансових послуг, фахівці Адвокатської компанії «Кравець та Партнери» готові надати весь комплекс послуг для захисту порушених прав. Починаючи з позасудового врегулювання спору та досягнення компромісу про відповідної компенсації, закінчуючи представництвом в суді.

Професійна оцінка ситуації допоможе зробити правильні висновки і прийняти рішення чи є сенс судитися чи це безперспективно.

Принцип нашої роботи полягає в тому, щоб не судитися заради процесу. Першочерговим для нас є інтереси наших клієнтів, а спірна ситуація лише перешкода, яку необхідно вирішувати в судовому або іншому порядку. Наша компанія готова здійснити всі необхідні дії для захисту Ваших інтересів.

Ви можете самостійно займатися поданням своїх інтересів у судах, але при цьому, крім втрати свого часу існує ризик неправильного оформлення процесуальних документів, що може погіршити Ваше положення в судовому спорі.

Разом з тим судовий розгляд не завжди єдино можливий і правильний вибір. Бувають ситуації, коли спір набагато швидше можна вирішити шляхом переговорів, що заощадить Ваш час і гроші.