Комерційне та митне право

Зовнішньоекономічні відносини являють собою одну з найбільш складних сфер економіки кожної країни.

Вступ України до Світової Організації Торгівлі стало подією, з яким були пов’язані як великі очікування, так і неоднозначні оцінки з приводу доцільності подібного кроку, пов’язані з прийняттям нових і зміною багатьох старих правил і умов міжнародного товарообігу з Україною.

Однак, міжнародна торгівля, крім того, практично ніколи не підпорядковується нормам лише однієї правової системи, а схильна до впливу як внутрішнього законодавства імпортера та експортера, так і дії міжнародних норм, правил і звичаїв, вдалий вибір і комбінація яких багато в чому зумовлює успішність та ефективність ведення міжнародної торгівлі.

Серед проблем, з якими стикаються багато компаній, залучені в міжнародну торгівлю з Українськими резидентами, є митне законодавство України, дія різних експортних та імпортних обмежень, у тому числі на природні ресурси / сировину. Допомога юристів Адвокатської компанії «Кравець та Партнери» включає в себе консультації по безлічі регуляторних питань, у тому числі митних тарифів і зборів, квотам і пільгам, класифікації та оцінці, з питань торговельної політики, представництво інтересів Клієнта в митних спорах, торговельних та інших регуляторних розслідуваннях, судах і в міжнародних комерційних арбітражах.

Адвокатська компанія «Кравець та Партнери» має досвід в комплексному супроводі діяльності транснаціональних компаній, договірному структуруванні їх міжнародних торгових операцій, розробці оптимальних договірних та бізнес схем.

У світлі активізації співпраці приватного і публічного секторів ринку, ми надаємо юридичний супровід у погодженні та виконанні договорів франчайзингу (комерційної концесії), супровід операцій з давальницькою сировиною.

Послуги Адвокатської компанії «Кравець та Партнери» в даній області включають:

• консультування клієнтів щодо застосування міжнародних правил торгівлі, різних форм міжнародної оплати, міжнародного страхування, перевезення, експортних та імпортних податків і зборів;

• розробка схем міжнародної торгівлі та інших міжнародних проектів, планування, підготовка документації та супроводження здійснення міжнародних транзакцій, юридичний супровід експортних та імпортних угод;

• представництво інтересів клієнтів в державних органах.