Виконання судових рішень. Супроводження виконавчих проваджень.

Виконання судових рішень. Супроводження виконавчих проваджень.

Не завжди вигравши суд і отримавши бажане судове рішення, вдається прийти до необхідного результату – домогтися виконання цього рішення. Виконавче провадження, примусове стягнення боргів і представлення інтересів сторін – справа нелегка, вимагає знань високого рівня. Тому послуги юристів даної сфери мають великий попит.

Юристи АО «Кравець і партнери» мають величезний досвід практичної діяльності з надання професійної юридичної допомоги особам, які звернулись до виконавчої служби чи приватного виконавця.

Якщо ви зіткнулися з порушеннями в роботі державних чи приватних виконавців і хочете домогтися суворого дотримання судових рішень, то вам необхідна юридична допомога фахівців АО «Кравець і партнери». Наші юристи мають великий досвід в представленні інтересів у виконавчому провадженні і готові надати вам юридичну допомогу.

Наші адвокати у цій категорії відмінно знають процесуальне законодавство, етапи виконавчого провадження та вимоги до методів його реалізації. Тому їх участь в реалізації прав довірителя часто стає вирішальним фактором у виконанні рішення суду в повній мірі і найкоротші терміни.

Для захисту прав і законних інтересів фізичних і юридичних осіб Адвокатське об’єднання «Кравець і партнери» забезпечує:
  • підготовку документів до органів виконавчої служби;
  • арешт майна боржника;
  • поновлення пропущених строків для пред'явлення виконавчих документів до виконання;
  • відстрочка, розстрочка виконання рішення;
  • звернення стягнення на майно боржника;
  • оцінка майна боржника;
  • звільнення майна з-під арешту;
  • звернення стягнення на грошові кошти;
  • звернення стягнення на заробітну плату (заробіток) та інше.

Також, доволі часто в процесі виконання судових рішень мають місце порушення як зі сторони приватних, так і державних виконавців. Ці порушення можуть бути пов’язані з незаконним відкриттям виконавчого провадження тоді, коли всі строки пред’явлення виконавчого листа вже сплили, з незаконним заниженням вартості майна, яке планується реалізувати в рамках виконавчого провадження, та інше. Наші юристи мають величезний досвід оскарження дій та бездіяльності приватних та державних виконавців. З нами ваші права у виконавчому провадженні порушеними не будуть, а у випадку зловживання державним чи приватним виконавцем у реалізації ваших прав, ми швидко відновимо справедливість. 

Ми постійно стежимо за всіма змінами законодавства і намагаємося підвищувати рівень своєї теоретичної і практичної підготовки. Нашим юристам заздалегідь відома позиція уповноважених органів з того чи іншого питання, її слабкі сторони.

Отже, своєчасне звернення до кращих юристів АО «Кравець і партнери» допоможе вам отримати присуджене і заощадити свій час і сили.

Scroll to Top

Заказ обратного звонка

Замовлення зворотного дзвінка