Банківське і фінансове право

Наша практика банківського та фінансового права істотно розширює область юридичної компетенції нашої компанії. У нас є значний досвід супроводу угод з надання забезпечених і незабезпечених кредитів і позик на локальному та міжнародному рівні, лізингових операцій, а також проектного фінансування. Наші юристи володіють досвідом супроводу угод з надання міжнародних синдикованих кредитів і структурованого фінансування.

Ми супроводжували проекти багатьох вітчизняних і зарубіжних банків, а також небанківських фінансових установ, надавали юридичні консультації з регуляторних і комерційних питань, питань корпоративного управління, ліцензування, забезпечення кредитів і позик, реєстрацію обтяжень і в інших питаннях. Ми надавали юридичну підтримку зарубіжним банкам у відкритті їх дочірніх банків, філій та представництв в Україні, включаючи консультації з усіх питань, пов’язаних з відкриттям бізнесу та представництвом інтересів у всіх регуляторних органах.

Ми пропонуємо повний комплекс юридичних послуг комерційним та інвестиційним банкам, страховим та лізинговим компаніям, компаніям з управління активами, а також їх клієнтам і контрагентам, що включає юридичні консультації, підготовку всіх необхідних документів, супровід транзакцій, супровід та реєстрацію обтяжень, представництво інтересів клієнтів у всіх державних та регуляторних органах, та ін.