Підозрюваних в Україні роками тримають у СІЗО, щоб вибити явку з повинною – юрист

Близько 90% злочинів в Україні розкриваються не слідчими, а шляхом угоди зі слідством після років, проведених обвинуваченим у слідчому ізоляторі.

Таку думку висловив юрист Ростислав Кравець на прес-конференції, передав кореспондент АСН.

“90% злочинів у кримінальних злочинах, економічних – не важливо – розкриваються в зв’язку з угодою зі слідством”, – зазначив експерт. За його словами, на практиці людини садять в СІЗО, тримають там рік під будь-якими приводами, після чого він зізнається у всіх інкримінованих злочинах, які навіть не здійснював.

“Потім його відпускаю і все. Ось так у нас працює правоохоронна система останні три роки”, – додав юрист. При цьому він додав, що в разі, коли закінчується термін досудового розслідування відносно підозрюваного, справа не передається до суду, необхідно притягати до відповідальності прокурора, слідчого, які відкривали провадження і проводили слідчі дії.

Нагадаємо, згідно з «поправкою Лозового», з 15 березня морги не зможуть брати трупи без спеціальної постанови суду. До винесення цієї постанови тіла померлих будуть кілька діб перебувати вдома.

АСН

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх

Заказ обратного звонка